Katalog a seznam webů
Rozšířené vyhledávání

Cestovní agentury

Kategorie cestování - cestovní agentury je určena pro všechny internetové stránky, které se zaměřením řadí do oblasti cestování - cestovní agentury.

Austrálie, oficiálně Australské společenství nebo Australský svaz leží na jižní polokouli ve stejnojméném kontinentu, který je svou rozlohou nejmenší na světě. Jeho sousedé jsou Indonésie, Východní Timor
http://australie.state.cz
(Kliknutí: 1; Přidáno: Aug 18, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Jak se dá sjednat cestovní pojištění online. Kde všude je možné sjednat cestovní pojištění online a na jaké výlohy. Cestovní pojištění v Evropě.
http://www.cestovnipojistenionline.net/
(Kliknutí: 2; Přidáno: Aug 11, 2010) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Náš server chaty a chalupy.info nabízí dovolenou na chatách a chalupách za velmi výhodných podmínek. Pokud plánujete prázdninový pobyt v České republice navštivte naše stránky a najdete co hledáte. Služby ve vysoké kvalitě. Můžete zde najít i last minute nabídky pro pobyty na chatě či chalupě. Ubytování lze vyřídit online a z pohodlí vašeho domova. V databázi máme více než tisíc průběžně kontrolovaných chat a chalup.
http://www.chaty-a-chalupy.info
(Kliknutí: 0; Přidáno: Jan 6, 2012) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Jeho sousedy jsou Slovinsko, Maďarsko, Srbsko, Bosna a Hercegovina a Černá Hora. Hlavním městem je Záhřeb.V Chorvatsku žije přes 4 miliony obyvatel. Úředním jazykem je zde chorvatština.
http://chorvatsko.state.cz
(Kliknutí: 2; Přidáno: Aug 18, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Kanada je druhým největším státem na světě a její území zabírá 10 provincií a tři národní teritoria. Je zde přes pět časových pásem. Obydleno je zhruba 20 procent země. Zbytek pokrývá zamrzlá tundra a lesy.
http://kanada.state.cz
(Kliknutí: 1; Přidáno: Aug 18, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Exotická země s krásnou, člověkem nijak nepoškozenou, přírodou je rájem pro turisty. Na ostrově o rozloze zhruba 55x25 km naleznete krajinu podobnou Novému Zélandu či Skotsku.
http://madeira.cenik.biz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Aug 29, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Máte-li ve svém kalendáři políčko, ve kterém je napsáno Čína dovolená, pak vám následující informace přijdou jistě vhod.
Čína je v současné době nejlidnatějším státem na celém světě.
http://cina.rychlyprehled.cz
(Kliknutí: 0; Přidáno: Aug 29, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Portugalsko se nachází na jihovýchodním okraji Evropy a je jedním z nejexotičtějších koutů tohoto kontinentu. V minulosti bylo Portugalsko jednou z významných koloniálních velmocí.
http://portugalsko.svetadil.com
(Kliknutí: 0; Přidáno: Aug 18, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Tanzánie leží na východu střední Afriky. Její sousedé jsou na severovýchodě Keňa, na severu Uganda, na severozápadě Rwanda a Burundi, na západě Kongo, na jihozápadě Zambie a Malawi a na jihu Mosambik.
http://tanzanie.state.cz
(Kliknutí: 2; Přidáno: Aug 18, 2011) Detaily odkazu Nahlásit nefunkční odkaz.
Setřídit stránky dle: Abecedy Data Kliknutí Hodnocení    vzestupně | sestupně